POŽÁR, VYTOPENÍ NEBO VÝBUCH DOKÁŽÍ NEPĚKNĚ POTRÁPIT

Tuto službu jsme zavedli na základě poptávek našich zákazníků. Jsme zvyklí pomáhat a nenecháme naše zákazníky ve štychu. Jsme vždy připraveni pomoci.

Úklid po povodních, po záplavě, po vytopení a po požáru zajištujeme pro osoby a firmy, které postihlo toto neštěstí. Zajistíme potřebné věci pro úklid a dostatečný počet lidí. Pokud je potřeba, zajistíme i odvoz odpadu.

CO VÁM NABÍZÍME

Pomoc s úklidem v nelehké situaci. Pokud se Vám stala nějaká nepříjemná událost a jste naším zákazníkem, volejte nebo pište SMS ve dne i v noci, večer a klidně i o víkendu. Přijedeme a pomůžeme vám se zbavit náhlého nepořádku.

Úklidové práce po vytopení zahrnují kompletní vysátí vody a veškerých naplavených nečistot. Při záplavách nebo velkém vytopení přistavíme kontejner a vše zničené a nepotřebné odvezeme.

CO DOKÁŽEME PŘI ÚKLIDU PO KALAMITĚ

  • Přijedeme co nejdřív to bude možné
  • Odčerpáme vodu až na 2,5cm vodního sloupce
  • Vysajeme zbylé vodu vodním vysavačem
  • Vyklidíme vytopený nebo vyhořelý prostor
  • Vyčistíme vytopený prostor
  • Odvezeme odpad

SVĚŘTE NÁM KALAMITNÍ ÚKLID A ZÍSKÁTE

Pomocnou ruku profesionálů v nepříjemné situaci.

A navíc! Možnost, využít službu 24/7. Garantujeme vám spokojenost. Co půjde, zařídíme za vás tak, aby jste opět mohli fungovat ve svém.

A hlavně! Jsme v tom s vámi. V případě potřeby zařídíme i fotodokumentaci, aby bylo Vaše jednání s pojišťovnou co nejjednodušší.

CENÍK ÚKLIDU PO KALAMITĚ

Cenu úklidu po povodních, záplavě, vytopení nebo požáru sjednáváme individuálně.
Cenu úklidu určíme podle velikosti plochy k úklidu a dalších faktorech daných vašimi konkrétními požadavky a potřebami.

KATALOG A CENÍK VŠECH SLUŽEB

KE STAŽENÍ ZDE

OBJEDNEJTE SI ÚKLID PO KALAMITĚ HNED TEĎ

ZAVOLEJTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

 Davidovi: uklid@ksena.cz
Ondřejovi: obchod.uklid@ksena.cz

NEBO NAPIŠTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM

Naši zákazníci jsou pro nás vším. Nemusíte mít strach z „odfláknutého“ úklidu. V naší akademii čistoty stále školíme naše zaměstnance v oblasti úklidu. Kvalitně provedený úklid je pro nás standard.

GARANTUJEME VAŠI SPOKOJENOST

Děláme vše pro to, aby každé přání zákazníka bylo splněno. Pokud nejste s úklidem spokojeni a jedná se o odůvodněnou reklamaci, obratem zajistíme nápravu! Pro případ, že by se něco nepovedlo, jsme dobře pojištěni.

ZAŘÍDÍME VŠE ZA VÁS

Nemusíte se starat o čistotu vašich prostor. Perfektní úklid je naší vizitkou. Neodcházíme z úklidu, dokud není uklizeno do posledního puntíku. Nemusíte si lámat hlavu s úklidovými prostředky a pomůckami.