Mytí oken a výloh

Mytí oken a výloh

Průhledná a čistá okna nebo výlohy bez šmouh vytváří krásný vzhled místnosti. Proto vám úklidová firma KSENA nabízí služby mytí oken, mytí výloh a mytí rámů. Ať už se jedná o okna dřevěná, plastová, špaletová nebo jiná, na každé okno či výlohu použijeme moderní, účinný a šetrný čistící prostředek.

Mytí oken

Každý má raději pohled z čistého okna, než ze špinavého. Na druhou stranu je mytí oken náročný, zdlouhavý proces a často i přes velkou snahu není vidět odpovídající výsledek. Pokud chcete do svého domova nebo kanceláře pustit více světla a dívat se přes průzračná skla, kontaktujte nás a objednejte si mytí oken.

Nezáleží jestli máte okna v přízemí nebo jste v několikátém patře kancelářské budovy. Pro všechny případy máme připravenou efektivní technologii!

Mytí výloh

Pro obchod je výloha velmi důležitá. Představuje první věc, kterou zákazník uvidí a může rozhodnout, jestli se vůbec do obchodu půjde podívat. Je proto důležité, aby výloha byla vždy čistá a zákazníka lákala k návštěvě obchodu. Proto je tu naše služba mytí výloh! Provádějí ji zkušení pracovníci a používají účinné čistící prostředky.

myti_vyloh

Čištění rámů, žaluzií a praní záclon

Kromě mytí oken a rámů vám zajistíme také mytí žaluzií nebo praní záclon, aby byl výsledný efekt dokonalý.