gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-145752777', );

Služby

Úklidové služby

Máte starosti s úklidem? Hoďte je za hlavu a nechte veškeré úklidové práce na nás! Jsme profesionálové a nabízíme vám širokou nabídku úklidových služeb.

Jednorázový i pravidelný úklidový servis – KSENA, s. r. o.

Naše úklidová firma poskytuje širokému okruhu zákazníků plný úklidový servis domu nebo firemních prostor. Jsme připraveni zajistit úklidové práce jak jednorázového, tak opakovaného či pravidelného charakteru. Také nabízíme realizace úklidových služeb po rekonstrukcích, stavebních pracích a malování místností.

[top]
Dezinfekční úklid prostor
Dezinfekční úklid prostor

Dezinfekční úklid Vašich prostor. více →

Úklid po malování, stavbě, rekonstrukci

Úklid po malování, stavbě, rekonstrukci

Úklid po malování, po stavbě nebo řemeslnících je velmi náročný. Zejména odstranění nečistot, zbytků nátěrů, stavebního prachu, zbytků lepidel, silikonu, malty, spárovací hmoty a jiných nečistot vyžaduje specifický způsob čištění, aby nedošlo k poškození podkladového materiálu a povrchů. více →

Úklid kanceláří a firemních prostor

Úklid kanceláří a firemních prostor

Pro firmy i jednotlivce zajišťujeme kvalitní a cenově dostupný úklid kanceláří a dalších firemních prostor nebo pracovišť.

Generální úklid – bytů a domácností

Generální úklid – bytů a domácností

I při dodržování běžného úklidu je nutné provádět kompletní generální úklid v domácnosti. Doporučujeme si objednat úklid vždy před svátky, případně na začátku jarní/podzimní sezony nebo v létě během/po dovolené. více →