gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-145752777', );

Kariéra

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Stále rosteme a rozšiřujeme náš obchodní tým a hledáme obchodního zástupce (obchodníka s čistotou 😉 )

Jste produktivní a optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Rádi vidíte za sebou výsledky své práce a rádi komunikujete s lidmi?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, přidej se k přední české úklidové společnosti a získej zajímavou práci s možností osobní realizace!

Co Vás čeká:

  • kontakt s potenciálními zakazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • plnění prodejního plánu
  • vedení obchodních jednání od nabídky po konečnou realizaci služby
  • příprava obchodních a cenových nabídek, kalkulace a uzavíraní smluv
  • udržování a budování obchodních vztahů

Co by Vám nemělo chybět?

  • kladný vztah k čistotě a úklidu
  • schopnost rychle řešit problémy a požadavky zákazníků
  • perfektní a upřímná komunikace
  • schopnost a chuť pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • schopnost řešit obchodní případy a vycházet s lidmi v kolektivu
  • organizační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • samostatnost a schopnost se učit novým věcem.
  • zkušenosti v oboru a praxe v obchodu výhodou, ale rádi Vás zaučíme

A co za to?

  • motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky (fixní mzda 20 000,- a 3% z prodané zakázky) – mzda nemá horní omezení, záleží jen na Vaší šikovnosti
  • vzdělávání a školení pro Váš další rozvoj
  • možnost růstu na vedoucí pozici
  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
  • spolupráci na ŽL
  • možnost realizace vlastních projektů pro rozvoj
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody
  • zázemí stabilní společnosti s významným podílem na trhu
  • Datum nástupu: nejlépe ihned

Volejte nebo pište! 739 592 781, reditel.uklid@ksena.cz