KSENA

1_mobil

popis1

1_mobil

popis2

1_mobil
1_mobil
1_mobil
 [sg_popup id=1]

Úklidové služby

Máte starosti s úklidem? Hoďte je za hlavu a nechte veškeré úklidové práce na nás! Jsme profesionálové a nabízíme vám širokou nabídku úklidových služeb.

Jednorázový i pravidelný úklidový servis – KSENA, s. r. o.

Naše úklidová firma poskytuje širokému okruhu zákazníků plný úklidový servis domu nebo firemních prostor. Jsme připraveni zajistit úklidové práce jak jednorázového, tak opakovaného či pravidelného charakteru. Také nabízíme realizace úklidových služeb po rekonstrukcích, stavebních pracích a malování místností.

 

Úklid kanceláří a firemních prostor

Pro firmy i jednotlivce zajišťujeme kvalitní a cenově dostupný úklid kanceláří a dalších firemních prostor nebo pracovišť. Jakou formou probíhá spolupráce při úklidu firmy?

  • navštíví vás technik úklidu
  • provede prohlídku firemních prostor
  • vyhodnotí potřeby provozu a vaše požadavky
  • připraví nabídku individuálního řešení úklidu
  • nastavíme optimální rozsah a četnost úklidu kanceláří a firmy

Pravidelný úklid domácnosti – bytů a domů

Chcete si užívat pohodu v čisté domácnosti? Ale nebaví vás trávit čas jejím úklidem? Nebo úklid nestíháte? Nabízíme vám řešení! Naši úklidoví specialisté přijedou k vám domů a uklidí celou domácnost za vás. Určitě máte rádi, když je domácnost čistá a všude je pořádek. Hned máte větší pocit klidu a spokojenosti, proto neváhejte a využijte našich služeb!

Jakékoli další úkony rádi vykonáme podle vašich potřeb a požadavků! Při úklidu domácnosti respektujeme soukromí a poskytneme diskrétnost. Klademe velký důraz na výběr pracovníků, které testujeme na zodpovědnost, schopnost konat své povinnosti, bezúhonnost a diskrétnost!

Generální úklid – bytů a domácností

I při dodržování běžného úklidu je nutné provádět kompletní generální úklid v domácnosti. Doporučujeme si objednat úklid vždy před svátky, případně na začátku jarní/podzimní sezony nebo v létě během/po dovolené. Pokud se pro takový generální úklid rozhodnete, jsme připraveni vám pomoci v boji za čistotu, hygienu a pořádek!

Při kompletním generálním úklidu se vždy přizpůsobujeme vašim potřebám. Jsme připraveni vykonat i další úklidové práce, které nejsou výše uvedené. Pro zjištění orientační ceny navštivte ceník úklidových prací.

Úklid společných prostor bytových domů

Společné prostory v bytovém domě jsou vstupní branou vašich domovů. Pokud jsou důkladně uklizeny, získáte při vstupu do domu příjemný pocit. Čistota a pořádek ve společných prostorách přispívá ke spokojenosti obyvatel domu. Tyto maličkosti, jako je vytřená podlaha, odstraněné šlápoty, ťapky od psů nebo zametený chodník dělají rozdíl v kultuře bydlení. Již neřešte obviňování sousedů z tvorby nečistot, ale objednejte si firmu KSENA, která udrží pořádek a čistotu vašich společných prostor!

Aby všechny části interiéru společných prostor byly čisté, provádíme sezonní úklidy jako mytí oken, zametení nebo vyluxovaní sklepa, údržbu venkovních ploch nebo dvorku, myti garážových stání a jiné práce dle potřeb zákazníka, provozu nebo konstrukce domu.

Mytí oken a výloh

Průhledná a čistá okna nebo výlohy bez šmouh vytváří krásný vzhled místnosti. Proto vám úklidová firma KSENA nabízí služby mytí oken, mytí výloh a mytí rámů. Ať už se jedná o okna dřevěná, plastová, špaletová nebo jiná, na každé okno či výlohu použijeme moderní, účinný a šetrný čistící prostř

Každý má raději pohled z čistého okna, než ze špinavého. Na druhou stranu je mytí oken náročný, zdlouhavý proces a často i přes velkou snahu není vidět odpovídající výsledek. Pokud chcete do svého domova nebo kanceláře pustit více světla a dívat se přes průzračná skla, kontaktujte nás a objednejte si mytí oken.

Nezáleží jestli máte okna v přízemí nebo jste v několikátém patře kancelářské budovy. Pro všechny případy máme připravenou efektivní technologii!

Čištění koberců

Nezapomínejte na pravidelné čištění koberců! Proč je tak důležité? Čistý koberec pomůže vzhledu místnosti, ale hlavně je zbaven prachu a alergenů, proto nemá negativní dopad na zdraví. Při čištění koberců je třeba zvolit správnou technologii, čistící prostředek i postup čištění. O čištění koberců se vždy stará zkušený úklidový specialista, který vybere správný postup. Poradíme si s různým znečištěním – suchou špínou, prachem, roztoči. Máme k dispozici moderní technologie pro čištění koberců!

Znečištěný koberec možná hned nepoznáte, přesto je ideálním místem pro hromadění prachu a množení roztočů. Pro alergiky to může znamenat závažný zdravotní problém, pro zdravé jedince zase zvýšené riziko výskytu alergie nebo zbytečného znečištění plic prachem. Pozor, roztoči jsou tak drobní, že je nevidíme pouhým okem, ale na metru čtverečním jich může být až deset tisíc! Proto doporučujeme průběžné čištění koberců, které tyto živočichy společně se špínou odstraní.

[top]